O Firmie

O Firmie

MULTIS DEWELOPER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała poprzez wydzielenie z firmy Multiservice Sp. z o.o. w sierpniu 2013 roku. Naszym celem było oddzielenie działalności deweloperskiej od podstawowej działalności gospodarczej, tj. usług ochrony mienia i usług porządkowych, którą firma Multiservice Sp. z o.o. do dzisiaj z powodzeniem się zajmuje.

Spółka MULTIS DEWELOPER została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000475004, o kapitale zakładowym w wysokości 2.023.233,68 zł. Siedziba spółki mieści się w Płocku, przy ul. Misjonarskiej 1B lok. 12.

Działalność w sferze budownictwa mieszkaniowego to dziedzina, którą zamierzamy w najbliższym czasie szeroko rozwijać. Pierwszym krokiem na tej drodze było oddanie do użytku kameralnego budynku „Villa Rosetta”, zlokalizowanego przy ul. Misjonarskiej 1B, kolejnym – uzyskanie pozwolenia na realizację następnego obiektu „Słoneczne Tarasy”, tym razem przy ulicy Nowowiejskiego. Jego budowa ruszyła pod koniec stycznia 2015 roku. W dalszych planach firmy jest wybudowanie kolejnego obiektu „Rezydencja Gradowskiego”, zlokalizowane przy ul. Gradowskiego.

Pragniemy Tworzyć budynki dla ludzi ceniących ponadczasową architekturę, nowoczesność, funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania. Pragniemy zapewnić naszym klientom jakość i komfort mieszkań na całe ich życie, dlatego też dla naszych inwestycji staramy się wybierać wyłącznie najlepiej położne działki, z pełną infrastrukturą, dogodnym połączeniem drogowym i bliskością najważniejszych obiektów publicznych, a zarazem te, które położone są w spokojnym, zacisznym miejscu, idealnym do mieszkania i odpoczywania.